Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

390 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Bonolis, cfare fjalesh: “Frike per kampionatin? Skuadra qe kam frike ka vetem nje emer…”

Bonolis, cfare fjalesh: “Frike per kampionatin? Skuadra qe kam frike ka vetem nje emer…”
Inter Club Staff

“Ke skuader duhet te kete frike Interi? Me thene te drejten, skuadra qe kam frike ka vetem nje emer: quhet Inter.”

“Vetem Interin kam frike. Pra kam frike nje renie perqendrimi. Sigurisht qe nese fitojme ne ndeshjen ndaj Sassuolos qe e kemi te prapambetur, prape diferenca do te shkonte 9 me ndjekesen me te afert.”

“Por une dua te fitojme sa me shume ndeshje, per te mos i lene asgje rastesise apo fatit. Duhet te bejme punen tone.”

“Edhe Juventusin do e ndiqja me kujdes, sepse ata edhe pse jane shume pike prapa, nese Interi rreshqet ne ndonje ndeshje, mund te afrohen.”

“Goli i Beneventos me ka bere te festoj si te cmendur. Ishte nje gol qe me ka kenaqur jashte mase. Interi te gezon edhe kur nuk luan.”

“Tek Interi tani si tifoz kam shume qef Barella, Brozovic, De Vrij dhe te rigjeturin Skriniar. Kemi nje mbrojtje fantastike.”

“Eriksen e kam idhull. Mezi e kam pritur te transferohej ne Itali. Tani mezi pres rifillimin e kampionatit sepse do te jete nje rruge e gjate.”

“Blerje? Enderroj dy emrat tek Interi: Gosens ne te majte, por edhe Andrea Belotti ne sulm nese do te largohet nga Torino.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.