Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

379 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Bookies – Atalanta-Inter, ja koeficentet e ndeshjes! Rezultati me i mundshem eshte…

Bookies – Atalanta-Inter,  ja koeficentet e ndeshjes! Rezultati me i mundshem eshte…
Inter Club Staff

Interi do te luaje ndaj Atalantes sot ne oren 20:30 ne transferten e veshtire te Bergamos. 

Atleti Azurri d’Italia eshte nje stadium ku Interi ka vuajtur gjithmone, te pakten ne 10 vitet e fundit.

Kete gje e tregojne edhe statistikat ku zikalterit ne dekaden e fundit kane arritur te dalin vetem dy here fitues ne fushen e Atalantes.

 

Por fushes se veshtire sot i bashkohet edhe mungesa  e rendesishme e Marcelo Brozovic dhe Matias Vecino, te cilet do te mungojne respektivisht per kartona dhe per demtim.

Related image

 

Por edhe Atalanta nga ana e saj ka shume mungesa sot ne formacionin titullar.

Pikerisht per ndeshjen e sotme, kompanite e basteve kane publikuar koeficentet e ndeshjes dhe sa me shume qe ndeshja afrohet, po shikohet nje renie e koeficentit te Interit.

Sipas kompanive me te medha te basteve ne Itali, Atalanta-Inter eshte nje ndeshje qe i ka te tre rezultatet.

Ka shume ekuiliber ndermjet dy skuadrave te cilat kuotohen respektivisht me koeficent te njejte: 2,70 fitorja e Atalantes dhe 2,70  fitorja e Interit ne transferte.

Nderkohe, barazimi paguan 3,30 sot.

Pavarsisht kesaj, Bet365 konsideron si rezultatin me te mundshem 1-1 duke e kuotuar me koeficentin 6,25.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.