Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

428 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Bookies i habisin te gjithe: “Nje Triplete e Interit me Simone Inzaghin? Koeficenti per kete eshte…”

Bookies i habisin te gjithe: “Nje Triplete e Interit me Simone Inzaghin? Koeficenti per kete eshte…”
Inter Club Staff

“Te mundesh Jose Mourinhon dhe skuadren e tij duke i dhene mundesi vetes qe ne shkurt te jesh ende ne gare per nje enderr.”

Keshtu shprehet Olybet.it ne shkrimin e saj diten e sotme e cila me pas ndalet edhe te mundesite e ketij Interi per te bere nej Triplete te dyte ne histori.

“Nuk mbahet mend hera e fundit qe kur Interi ka qene ne gare per te gjitha kompeticionet kaq vone ne sezon.”

“Mbase ne 2011, por atehere kane qene kohe te tjera. Interi ne kete moment eshte lider ne kampionat, ka marre kualifikimin ne Kupen e Italise dhe do te perballet me Liverpool.”

“Pikerisht per kete fakt, zikalterit ne kete moment i kane te gjitha mundesite per te shkuar sa me larg dhe te besojne te kjo arritje finale.”

“Keshtu, ne kete moment, nje Triplete e dyte ne historine e Interit kuotohet me koeficentin 120, qe edhe pse shihet si e komplikuar, nuk ka nje koeficent te pamundur.”

“Mundesia qe Juventusi ta beje dicka te tille nderkohe ka nje koeficent 830. Ky po qe eshte nje koeficent i pamundur.”

“Gjithesesi, shume nga sezoni i Interit kalon ne keto shtate dite, ku perballe do te jete Napoli dhe pastaj Liverpool.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.