Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 5, 2022

Scroll to top

Top

302 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Bookies – Inter, koeficent i cmendur per nje 0-0 tjeter me Shakhtar: “Qe kjo ndeshje te dale prap barazim, ka nje koeficent prej…”

Bookies – Inter, koeficent i cmendur per nje 0-0 tjeter me Shakhtar: “Qe kjo ndeshje te dale prap barazim, ka nje koeficent prej…”
Inter Club Staff

Te tre ndeshjet e fundit te luajura nga Inter dhe Shakhtar Donetsk kane perfunduar ne barazim te bardhe, 0-0.

Madje, dy barazimet me ta, kane qene dy barazimet qe kane lene Interin jashte Champions Leagues se kaluar.

Zikalterit vitin e kaluar nuk arriten te shenonin dot asnje gol dhe te shkonin me shume se 2 pike ne 2 takime me ta.

Nderkohe, e njejta gje ka ndodhur edhe ne ndeshjen e ketij sezoni, kur Shakhtar-Inter ka perfunduar perseri 0-0.

Te merkuren eshte mundesia e radhes per Interin e Inzaghit, qe me nje fitore do te blindonte keshtu kalimin ne turin tjeter gjithmone nese Real Madrid nuk humbet ne shtepine e Sheriff Tiraspol.

Nderkohe, Bookies jane shume te qarta per kete ndeshje te Interit: nje fitore e djemve te Inzaghit kuotohet me nje koeficent prej 1,33.

Nje fitore e Shakhtar nderkohe do te ishte nje suprize shume e madhe duke qene se koeficenti per kete eshte 8,50.

Skuadra e Inzaghit ka frike nga nje 0-0, por ky rezultat shihet si shume i pamundur nga Bookies. Nje X i mundshem ka koeficentin 5,50 ndersa nje barazim 0-0 e ka koeficentin plot 16.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.