Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

650 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Bookies – Inter, nga e fundit ne favorite: ja koeficenti i ri i skuadres zikalter per kapjen e Champions

Bookies – Inter, nga e fundit ne favorite: ja koeficenti i ri i skuadres zikalter per kapjen e Champions
Inter Club Staff

Gjerat me te vertete qe ndryshojne nga sot, neser e kjo gje ndodh sidomos ne futboll. 

Nuk ka kaluar as nje muaj qe kur Interi shihej si ‘e fundit e klases’ ne garen per Champions League ne krahasim me romanet Lazio dhe Roma.

Por skuadra  e Spallettit  tashme ka nderruar komplet fytyre dhe duket nje skuader tjeter ne krahasim me ate qe kemi pare ne dy muajt e pare te vitit.

Kthesa ndodhi me Beneventon e duke perfunduar tek ndeshja e fundit shume e pafat me Milanin.

E keshtu, idete i kane te qarta edhe bookmakers (kompanite e basteve) per garen e Champions League ne Serie A, sidomos tani pas derbit te Milanos.

Ne tabelat e Sisal Matchpoint, nje kualifikim ne Champions League i Romes vlen 1,30.

Po keshtu,  edhe skuadra e Luciano Spallettit e ka koeficentin 1,30 per kapjen e Champions.

Mbetet me pas Lazio, e cila shikohet si me larg nga Roma dhe Interi dhe koeficenti eshte 2,00.

Nderkohe Milani ka nje koeficent te frikshem prej 7,50 dhe kapja e Champions nga kuqezinjte duket se eshte nje utopi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.