Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

284 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Bookies – Ja sa eshte koeficenti qe Lautaro Martinez te shenoje nje gol sot ndaj Salernitanes: vetem…”

Bookies – Ja sa eshte koeficenti qe Lautaro Martinez te shenoje nje gol sot ndaj Salernitanes: vetem…”
Inter Club Staff

Dy pike ne kater ndeshje. Inter duhet absolutisht qe te ndryshoje marrsh ne Serie A dhe deshiron te perfitoje edhe nga perballja direkte ndermjet Napolit dhe Milanit.

Kjo ndeshje eshte ne program diten e diele ne Maradona, nderkohe qe Inter luan diten e sotme ne Meazza.

Zikalterit do te presin nje Salernitana qe nuk humbet prej kater ndeshjesh, por qe eshte ne rrezik te forte renie nga kategoria.

Gjithesesi, sipas Sisal, Interi sot eshte favorite absolute per te fituar ndeshjen me nje koeficent 1,18 nderkohe 18 eshte koeficenti i Salernitanes. Barazimi kuotohet me 7,50.

Ndeshja e sotme ne San Siro do te jete nje ndeshje ndaj dy skuadrave qe kurre nuk kane dale ne barazim ne historine e tyre.

Shanset per mbi tre gola diten e sotme jane teper te larta dhe prandaj koeficenti per kete eshte ne kete moment 1,36 qe eshte shume pak.

Per sa i perket lojtareve, El Toro Martinez kuotohet sot me koeficentin 1,80 per te shenuar nje gol qe do te thote nje rikthim te goli per te pas shume ndeshjesh.

Edhe Dzeko shihet si nje shenues i mundshem dhe nje gol me koke i tij kuotohet me nje koeficent 5,00 qe nuk eshte aspak shume.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.