Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 28, 2021

Scroll to top

Top

912 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Bookmakers, bie dukshem kuota e rikthimit te Eto’o tek Inter…

Bookmakers, bie dukshem kuota e rikthimit te Eto’o tek Inter…
Xhorxh Gellci

Edhe bookmakers-at fillojne te besojne ne kthimin ne Milano te Samuel Eto’o. Vetem dje kuota per nje rikthimin e Mbretit Luan ka qene 17,00, ndersa diten e sotme ka rene dukshem ne 7,00. Vazhdon te jete favorite Chelsea e cila kuotohet me 2,00. Largohet mundesia Napoli, e cila eshte ngritur nga 5,00 ne 9,00.

Per uljen e kuotes per rikthimin ne Milano kane ndikuar dukshem zerat se Eto’o deshiron te kthehet tek Inter, te konfirmuara edhe nga agjenti i tij, sipas Panorama.it. Megjithate ngelet nje operacion i komplikuar duke llogaritur se Eto’o per momentin eshte lojtari me i paguar ne bote, dhe per te ardhur tek Inter duhet te ule pagen deri ne 5 milion euro. 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.