Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,069 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Borghi: “Pedro, flitet shume per Interin. Kontaktet…”

Borghi: “Pedro, flitet shume per Interin. Kontaktet…”
Bujar Berishaj

Pedro zikalter vitin e ardhshem? Veshtire, por jo e pamundur.

Konfirmimi vjen edhe nga Stefano Borghi, komentator i Sky Sport dhe njohes i madh i futbollit te huaj. “Ketu ne Spanje vazhdon te flitet shume per Pedron tek Inter. Japin edhe shifra dhe theksojne kontakte mes paleve. Nese ketu shtyjne deri ne detaje dhe shifra, do te thote qe ka dicka te vertete.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.