Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

526 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Borja Valero: “Humbje e rende, nuk mbeshtetemi tek forcat tona”.

Borja Valero: “Humbje e rende, nuk mbeshtetemi tek forcat tona”.
Ardis
  • On 29/11/2018, 0:48

Mbaron 1-0 ndeshja midis Tottenham dhe Inter ne Wembley. Kualifikimi ne fazen e 1/8 te Champions League e shtyre ne turnin e rradhes. Ne fund te ndeshjes, ne mikrofonat e Sky Sport, ka folur nje nga protagonistet e ndeshjes Borja Valero:

“Nje humbje e rende, nuk mbeshtetemi ne forcat tona. Kemi pasur rastet tona, mekat per golin, kthehemi ne shtepi pa marre asnje pike”.

“Te dyja skuadrat kane kerkuar te realizojne golin, me pas ndeshja shkoi ne krahun e tyre. Duhet te bejme ndeshjen tone dhe te fitojme, me pas te shohim se cfare do te ndodhe. Nuk do te jete e lehte”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.