Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,658 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Borja Valero, zikalterit mbyllin gjithcka ne fillim te javes! Eshte afer edhe Skriniar

Borja Valero, zikalterit mbyllin gjithcka ne fillim te javes! Eshte afer edhe Skriniar
Bujar Berishaj

Dy goditje ne horizont, Interi i ri fillon te marr forme.

Ne fillim te javes se ardhshme pritet te mbyllet per mesfushorin Borja Valero nga Fiorentina. Operacioni tjeter qe eshte afer mbylljes eshte edhe ai per Milan Skriniar.

Rreth 20 milione euro dhe Caprari te Samp per mbrojtesin e ri sllovak.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.