Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

434 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Borussia heq dore nga Ranocchia: “Nuk jemi me te interesuar.”

Borussia heq dore nga Ranocchia: “Nuk jemi me te interesuar.”
Inter Club Staff

Eshte komplikuar keshtu merkato e Interit. Guarin nuk ka mare ndonje oferte tjeter dhe eshte bllokuar shitja e tij tek Juve, ndersa opsioni Borussia Dortmund eshte zhdukur sot perfundimisht per Andrea Ranocchia.

Agjenti i FIFA, Petralito, i cili ishte ndermjetesi ne kte tratative dhe po merej me transferimin e mbrojtesit Italian tek Gjermanet, ka mbyllur perfundimisht porten: “Borussia Dortmund nuk eshte me e interesuar per Ranocchian. Nuk ka me kontakte dhe asnje tratative me Interin.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.