Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,282 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Boterori Under 20: Ja talenti qe Interi e kerkon me ngulm…

Boterori Under 20: Ja talenti qe Interi e kerkon me ngulm…
Inter Club Staff

Ne boterorin Under 20 Interi ka 4 perfaqesues: Livaja, Duncan, Alborno dhe Laxalt.

Por zikalterit kane vene ne shenjester nje futbollist te peste, te cilin e ndjekin prej kohesh e ka terhequr vemendjen e shume klubeve te medha europiane me talentin e tij. Ai quhet Sebastian Cristoforo, mesfushor qendre i Penarol i klasit 1993. Interi ka kohe qe po e ndjek, e ndoshta shume shpejt do te futet ne nje tratative per ta veshur zikalter…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.