Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,230 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Branca dhe Ausilio po mendojne per shitjet

SKY – Branca dhe Ausilio po mendojne per shitjet
Xhorxh Gellci

Vetem shitje. Tani per tani Branca dhe Ausilio po mendojne per largimet. Sot largohet Schelotto tek Sassuolo, por ne merkato eshte edhe Kuzmanovic dhe priten te vine oferta per Alvaro Pereira. Interi ka zgjedhur ti mbaje lojtaret me te rendesishem, sic ka thene drejtori sportiv Ausilio te diel. Pra do te qendrojne Handanovic, Ranocchia dhe Guarin dhe prandaj nuk ka te ardhura per blerje te tjera. Ne Sky Sport 24, Sugoni ka shpjeguar: “Shoqeria interiste po mendon te shese, ndoshta per te patur mundesi te beje nje goditje tjeter ne ditet e fundit te merkatos.

Persa i perket Eto’o: “Interi nuk ka shume shpresa per te marre Eto’o, i cili eshte gjithmone e me prane Chelseat, e cila eshte gati ti ofroje tani nje kontrate dy vjecare.” – perfundon eksperti i merkatos.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.