Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,036 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Branca: “Icardi mund te fitoje kepucen e arte ne Itali. Eshte nje bomber i madh dhe Mancio…”

Branca: “Icardi mund te fitoje kepucen e arte ne Itali. Eshte nje bomber i madh dhe Mancio…”
Inter Club Staff

Ish drejtuesi i Interit, Marco Branca, e ne te njejten kohe ish sulmues i Interit, beson shume tek Mauro Icardi.

Marco Branca, mendon se Icardi i ka te gjitha letrat ne rregull per tu bere kepuca e arte ne Itali, pra kryegolashenuesi i Serie A: “Mauro? – thote ai – Mund te fitoje vendin e pare per golashenues. Ka nje instikt vrases per golin dhe me pas me lojen e Mancinit mund te shenoje akoma me shume se me pare.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags