Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,456 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Branca: “Me largimin e Biraghi, ne e mbyllim merkaton!”

Branca: “Me largimin e Biraghi, ne e mbyllim merkaton!”
Andi Prifti

I intervistuar nga Matteo Barzaghi, drejtori teknik i klubit zikalter Marco Branca ka konfirmuar: “Merkatoja jone eshte mbyllur. E lame rrugen te lire per largimin e Biraghi tek Catania dhe merkatoja mbyllet ketu!

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.