Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

406 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Branca pergenjeshtron gjithcka: “Asnje takim me Genoan. Cassano..”

Branca pergenjeshtron gjithcka: “Asnje takim me Genoan. Cassano..”
Xhorxh Gellci

Diten e sotme po flitej shume per nje takim mes Genoas dhe Interit, ku pervec te tjerash do te flitej per te ardhmen e Antonio Cassanos. Drejtori i zones teknike zikalter, Marco Branca, ka pergenjeshtruar gjithcka per gazetaret e gazzetta.it: “Sot nuk ka patur dhe nuk do te kete asnje takim me Genoan. Cassano? Eshte vetem nje shaka dhe nuk ka asgje te vertete.

Branca sapo kishte takuar presidentin Moratti, ku natyrisht kane folur per merkaton. Gjithsesi, keto fjale te Marco Branca nuk do te thote se jane te verteta, dhe mund te jene thene thjesht per te larguar vemendjen e shtypit, ashtu sic ndodh shpesh ne kohe merkatoje.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.