Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

967 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Branca po punon per Kuzmanovic. Mazzarri kerkon Marquinho-n.

Branca po punon per Kuzmanovic. Mazzarri kerkon Marquinho-n.
Ardis
  • On 29/08/2013, 14:37

Edhe pak dite dhe mbyllet muaji i merkatos dhe dirigjenca e Interit po punon fort per levizjet e fundit. Sipas asaj qe sjell Matteo Barzaghi per Sky Sport, Branca do te provoje qe te shese Kuzmanovic, nderkohe nuk perjashtohet dhe largimi i Alvaro Pereira-s. Nje perforcim mund te ishte edhe braziliani Marquinho i Romes, i kerkuar nga Mazzarri por per te eshte e interesuar edhe Juventusi, pra kemi konkurrence per marrjen e kartonit te lojtarit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.