Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

506 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

(Foto) – Branca takon Catanian: Ja emrat. Longo…

(Foto) – Branca takon Catanian: Ja emrat. Longo…
Ardis
  • On 13/06/2013, 20:10

Marco Branca dhe Pablo Cosentino jane takuar perseri. Ka edhe nje foto ekskluzive nga websiti zyrtar i Gianluca Di Marzio. Sipas ekspertit te merkatos, pas takimit me Cagliarin, Marco Branca ka takuar menjehere zevendes presidentin e Catanias. Nga Silvestre deri tek Gomez dhe Barrientos, eshte bere nje permbledhje e situates. Silvestre ka rroge shume te larte per Catanian ndersa Barrientos dhe Papu Gomez per momentin nuk hyjne ne planet e Interit. Ndersa trainerit te Catanias i pelqen sulmuesi i Interit Samuele Longo, i cili vitin e fundit ka qene i dhene hua tek Espanyol.”

Branca ne takimin me Cosentino, zv president i Catanias

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.