Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

294 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Brehme: “Mazzarri punon shume mire. Thohir? Vendos Moratti

Brehme: “Mazzarri punon shume mire. Thohir? Vendos Moratti
Donald Elmazi

Andreas Brehme, mbrojtesi i majte gjerman qe ka luajtur per interin nga 1988 ne 1992 ka folur per mikrofonat e Fcinternews.it:” Fillimi i sezonit te ri? Mund te them shume mire, ka fituar dy ndeshjet e para dhe ka demonstruar qe di te luaje shume mire. Mbi te gjitha ka gjetur dhe nje trajner shume te mire si Walter Mazzarri, per kete jemi te gjithe ne nje mendje. Tani do te shohim se cdo te ndodhe kunder Juventus-it, jam i sigurte qe do te jete nje ndeshje e bukur midis dy skuadrave elitare. Mazzarri? E kam pare tek Napoli ku ka bere nje pune te shkelqyer”.

Mbi mundesine e shitjes se paketes se mazhorances tek Erick Thohir shton: “Keto jane ceshtje qe munde te vendose vetem presidenti. Gjithsesi nuk do te ishte ndonje e re e madhe, duke pare qe klubet e tjera ne Europe jane ne pronesi te manjateve te huaj. Nese do tejete nje gje e mire apo e keqe, nuk me takon mua ta them”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.