Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,817 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Bremer ndryshon ide: “Juventusi eshte fati im i madh. Nuk kisha asnje dyshim se ke…”

Bremer ndryshon ide: “Juventusi eshte fati im i madh. Nuk kisha asnje dyshim se ke…”
Inter Club Staff

Pas fjaleve per Torinon, Gleison Bremer, i sapo transferuar nga njera skuader te tjetra ne te njejtin qytet, duket se tashme ka ndryshuar edhe ide per skuadren e sapo zgjedhur.

Keto kane qene fjalet e tij:

“Ky moment me ne fund ka ardhur, po e prisja shume. Juventusi eshte nje skuader e madhe dhe une jam shume i lumtur qe jam ketu”.

“Endrra ime? Dua gjithmone te fitoj. Dua te fitoj me Juventusin Champions League dhe Scudetton kete sezon”.

“Ky eshte objektivi im”.

Zgjedhja Juventus?

“Juventusi eshte skuadra qe deshiron te fitoje gjithmone dhe une kam ambicje kete gje. Kam folur pak edhe me Chiellinin dhe kam vendosur qe Juventusi ishte skuadra me e mire”.

“Kur kam pare qe ka ardhur Pogba dhe Di Maria nuk kam pasur me asnje dyshim se ke duhet te zgjidhja nga skuadrat”.

“Jemi nje skuder e ndertuar per te fituar”.

Ngjyrat bardhezi?

“Jane fati im. Kam edhe nje qen qe eshte bardh e zi. Ka qene fati im i madh qe te vija te Juventusi ne kete merkato”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.