Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,760 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Bremer, Torino ka marre nje lajm shume te keq nga Marotta: “Me sa duket ai nuk ka asnje shans te leshoje….”

Bremer, Torino ka marre nje lajm shume te keq nga Marotta: “Me sa duket ai nuk ka asnje shans te leshoje….”
Inter Club Staff

Sipas La Gazettta dello Sport, ne kete moment Bremer thjesht po shtyhet ne kohe sepse Inter duhet te beje nje shitje me pare.

Por diten e djeshme sipas tyre, Presidenti i Torinos ka marre nje lajm shume te keq nga Marotta qe dukshem nuk deshiron te perserise gabime te se kaluares tek Inter.

“Bremer tek Inter eshte nje goditje e sigurt, por edhe e madhe. E madhe sepse Inter ka siguruar me te mirin e prapavijes ne Serie A per sezonin e shkuar”.

“Gjithesesi, Inter po pret shitjen e Pinamontit ose te Skriniar per te mbyllur ket goditje dhe per te siguruar parate e nevojshme”.

“Deri me tani, me Torinon, Inter ka bere dy takime dhe me i rendesishmi ka qene diten e djeshme ku ata kane kerkuar Casadei”.

“Por pikerisht ketu kane gjetur nje dere te mbyllur nga Marotta i cili do e pranonte kete gje vetem per disa kushte te caktuara te vendosura nga ai”.

“Ne radhe te pare, Marotta nuk deshiron aspak qe te humbase kontrollin mbi lojtarin dhe ne radhe te dyte, edhe nese shitet, Inter duhet te kete te drejte riblerje me shifra te ulta”.

“Ky ka qene nje lajm i keq per Torinon sepse Inter nuk deshiron te beje me Casadei gabimin qe ka bere me Zaniolon. Asnjehere me”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.