Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

654 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Brozo i pandalshem ne fushe por jo vetem. Poston ne Insta dhe shkruan: “Inter-Juve, ndeshje epike. Do te…”

Brozo i pandalshem ne fushe por jo vetem. Poston ne Insta dhe shkruan: “Inter-Juve, ndeshje epike. Do te…”
Bujar Berishaj

Deshira per Interin, per Championsin dhe rezultatet qe Brozovic po shfaq ne fushe po shoqerohen edhe ne rrjetet sociale nga Marcelo Brozovic. 

Fraza te ndryshe, “baste”, instastory, foto, hashtag-e, e shume te tjera jane pare ne rrjetet sociale te Epic Brozo ne kohet e fundit, sidomos ne Instagram aty ku mesfushori kroat eshte goxha aktiv.

Ne javen e nje prej Inter-Juventus me te zjarrte te koheve te fundit, me dy skuadrat te detyruara te fitojne si kurre me pare per objektivat e tyre, Brozovic ka filluar te karikoj shoket e skuadres dhe tifozet zikalter.

Se fundi, kroati ka postuar ne Instagram nje foto me pozen e zakonshme, ate epike, me nje shkrim qe ka goditur te gjithe.

“Nuk ekziston asnje mendim tjeter ne koken time! Jam qe tani te shtunen mbrema ne San Siro! Do te jem te cdo top, ne cdo cep te fushes. -5 dite nga ndeshja EPIKE. #vogliamolachampions #epicbrozo”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.