Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,336 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Brozo mesazh prekes ne insta: “Te gjithe na pyesin se cfare do te ndodhe tani. Shume e thjeshte…”

Brozo mesazh prekes ne insta: “Te gjithe na pyesin se cfare do te ndodhe tani. Shume e thjeshte…”
Inter Club Staff

Ka lene nje shije mjaft te hidhur tek te gjithe ajo ndeshje e se shtunes. 

Jo prej rezultatit sepse ne futboll mund ti kesh te treja rezultatet, perkundrazi, sepse nese Interi do te kishte humbur me merite, sot do ishim duke folur per deshtimin per te arritur tek fitorja por sa keq qe nuk ndodhi keshtu.

Ne fushe Juventusi u favorizua dukshem nga nje Orsato ne version horror ne dem te Interit duke marre vendime qe mbase ne nje kampionat tjeter do e kishin derguar pas hekurave dhe do te ishte  bere nje hetim i thelle.

Por pavarsisht kesaj, duket se skuadra zikalter nuk eshte dorezuar ende.

Behet fjale per nje nga liderat e muajit te fundit, Marcelo Brozovic qe eshte rikthyer  te flase ne rrjete sociale pas humbjes ndaj Juventusit dhe e ka bere kete gje me nje postim prekes ne instagram.

Te shumta kane qene komentet pozitive per kroatin i cili ka dashur te motivoje dhe te siguroje tifozet e Interit se “Skuadra do te jape shpirtin ne fushe per te fituar tre ndeshjet e mbetura”.

Ja cfare ka shkruar ai: “Tani shume veta po na pyesin se cfare do te ndodhe. Eshte shume e thjeshte: skuadra jone, Inter, do te jape shpirtin ne fushe per te fituar 3 ndeshjet qe kane mbetur dhe me pas le te ndodhe ajo qe duhet te ndodhe.”

Nderkohe, ky ka qene edhe postimi i Brozos:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.