Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

543 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Brozo shenjestron Lazion: gol epik ne stervitje! (VIDEO)

Brozo shenjestron Lazion: gol epik ne stervitje! (VIDEO)
Bujar Berishaj

Ne javen me te rendesishme ne sezonin e Interit, Marcelo Brozovic eshte gati te kap enderren Champions League.

E ka treguar me hashtags gjate jave te kaluara dhe e ka treguar edhe ne fushe, me paraqitje dhe angazhim per t’u lavderuar.

Nderkohe duket se Brozo tashme e ka shenjestruar kundershtarin e radhes, Lazion.

Ne nje video qe Interi ka publikuar ne rrjetet sociale shohim nje gol epik te Brozos ne stervitje qe duket se ka ndezur motoret per te dielen.

Kjo eshte video e golit:

BROZOVIC ?⚽️?

Geplaatst door Inter op donderdag 17 mei 2018

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.