Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

965 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Brozovic eshte duke bindur Interin. Gati rinovimi i kontrates?

Bujar Berishaj

Sic raporton Calciomercato.com, Interi eshte duke menduar te rinovoj kontraten e Marcelo Brozovic, qe skadon ne 2019.

Sipas informacioneve te mbledhura, mesfushori kroat ka pasur oferta interesante nga klube te rendesishme evropiane por klubi zikalter, qe ne janarin e 2015 e ka paguar 8 milione, tani kerkon minimumi 20-25 milione euro dhe synon ta blindoj me nje kontrate me te gjate.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.