Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,495 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Brozovic ka pershendetur shoket, qe sot do te jete ne Milano. Agjenti: “I ka thene po zikalterve te enjten ne mbremje”

Brozovic ka pershendetur shoket, qe sot do te jete ne Milano. Agjenti: “I ka thene po zikalterve te enjten ne mbremje”
Bujar Berishaj

Marcelo Brozovic ka lene fazen pregaditore te Dinamo Zagreb ne Spanje dhe ka pershendetur tashme ish-shoket, gati per aventuren e re tek Inter.

Kroati duhet te jete sonte ne Milano per vizitat mjeksore dhe firmosur kontraten e re qe do e lidh me klubin zikalter deri me 2019 me 1.4 milion euro ne sezon. Behet fjale per goditjen e trete ne merkaton e Inter, pas ardhjes se Podolski dhe Shaqiri.

Siz zbulohet nga agjenti i tij, Miroslav Bicanic, Brozovic ka pranuar oferten e Inter te enjten ne mremje, kurse marreveshja mes shoqerive eshte mbyllur te premten.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.