Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,862 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Brozovic, kthese ne mengjesin e vone. Agjenti: “Inter ka derguar nje oferte zyrtare dhe sot…”

Brozovic, kthese ne mengjesin e vone. Agjenti: “Inter ka derguar nje oferte zyrtare dhe sot…”
Bujar Berishaj

Marcelo Brozovic praktikisht mund te konsiderohet lojtar i Inter.

Mesfushori i shumaneshem ka qene ne qender te nje tratative jo shume te gjate ne diten e sotme, nje tratative qe eshte konfirmuar edhe nga vet agjenti i lojtarit, Miroslav Bicancic. Keto kane qene fjalet e agjentit ne mengjesin e vone: “Inter ka derguar nje oferte zyrtare tek Dinamo Zagreb per Brozovic, vendoset sot.”

Dhe ne fund vendimi ka ardhur dhe Brozovic do te jete neser ne Milano, gati per te firmosur kontraten e tij deri ne 2019. Ne Dinamo 3 milion per 18 muaj dhe 5 per blerjen pas huazimit obligativ ne 2016.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.