Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

586 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Brozovic nuk ndalet: “Qe prej te shtunes kam vetem nje mendim ne koke…”

Brozovic nuk ndalet: “Qe prej te shtunes kam vetem nje mendim ne koke…”
Inter Club Staff

Lojtari zikalter ka rifilluar te jete aktiv neper rrjete sociale dhe ka dashur sic shpesh ja ndodhur keto dite, te karikoje ambjentin zikalter ne prag te ndeshjes se radhes teper te veshtire ne transferten e Udines.

Marcelo Brozovic duket se beson ende tek Interi por edhe Interi duhet te besoje po aq shume sa kroati.

Champions League nuk varet me vetem nga kembet e zikalterve, por edhe nga ndonje hap fals i mundshem i Lazios dhe Romes.

Gara kunder Juventusit ka ulur ndjeshem mundesite e zikalterve per tu rikthyer ne Europen qe ata deshirojne sepse tashme djemte e Spallettit jane kater pike me pak se dy rivalet e  tyre ne vetem tre ndeshje nga fundi i sezonit.

Per Interin mungon ndeshja ndaj Udineses, Sassuolos dhe ndeshja direkte ndaj skuadres se Inzaghit.

Por le te rikthehemi tek ajo qe Marcelo Brozovic ka shkruar ne instagram sot qe ka bere qe tifozet zikalter te karikohen perseri nga e para dhe te besojne deri ne fund tek objektivi Champions pavarsisht se eshte shume i veshtire:

“Kam vetem nje mendim ne koke qe pas te shtunes ne darke: te bej 9 pike ne 3 ndeshje dhe te luaj duke dhene gjithcka nga vetja ime” – ka shkruar Marcelo Brozovic.”

Nderkohe, ky ka qene postimi i Brozos ne instagram:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.