Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,445 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Brozovic, pas disa oresh zyrtarizimi: Ka nenshkruar kontraten per…

Brozovic, pas disa oresh zyrtarizimi: Ka nenshkruar kontraten per…
Inter Club Staff

Brozovic eshte lojtari me i ri i Interit dhe ka firmosur kontraten me zikalterit per 4 vjet e gjysem.

Pas disa oresh pritet edhe zyrtarizimi nga ana e klubit te Interit. Kroati ishte dje ne San Siro dhe do ti bashkohet grupit duke filluar nga e merkura.

Ky operacion do i kushtoje Interit rreth 8 milione euro ne 2 vjet e gjysem. Brozovic cilesohet si nje nga talentet me te medhenj te futbollit kroat.

Brozovic duke nenshkruar kontraten.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.