Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 6, 2020

Scroll to top

Top

601 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Brozovic: “Vazhdojme keshtu, jemi Inter e duhet ti fitojme te gjitha. Goli? Nuk me interson aspak…”

Brozovic: “Vazhdojme keshtu, jemi Inter e duhet ti fitojme te gjitha. Goli? Nuk me interson aspak…”
  • On 22/09/2018, 22:55

Ne perfundim te ndeshjes Sampdoria-Inter, autori i golit te fitores Marcelo Brozovic eshte ndalur ne mikrofonat e Dazn por e dhe ne ato te Inter Channel. 

Keto kane qene fjalet e tij:

“Ishte nje ndeshje e veshtire, fituam ne fund dhe jemi shume te lumtur. Duhet te vazhdojme keshtu per te mar rezultate.”

“Kemi gabuar shume pasime ne pjesen e pare, me pas u permiresuam. Java e rinisjes? Sigurisht. Te gjitha ndeshjet jane te rendesishme, ne jemi Inter e duhet ti fitojme te gjitha”.

Me pas, pasi foli per mikrofonat e DAZN, Brozo eshte ndalur per Inter Channel:

“Jam shume i lumtur per golin por mua nuk me intereson goli por me intereson te fitoj ndeshje.”

“Nese fitojme ndeshje me Interin, me pas jam i lumtur.”

“Per tifozet jam Epic Brozo? Une dua te fitoj sa me shume ndeshje. Dua te paraqitem sa me mire edhe per tifozet.”

“Tek goli nuk mendova gjate, thjesht qe duhet te godas forte dhe sakte.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.