Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 28, 2021

Scroll to top

Top

504 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Eksperti i njohur i merkatos Di Marzio zbulon prapskenen: “E imagjinoni dot sikur Lukaku te mos…”

Eksperti i njohur i merkatos Di Marzio zbulon prapskenen: “E imagjinoni dot sikur Lukaku te mos…”
Inter Club Staff

Gianluca Di Marzio, ne Sky Sport, ka komentuar paraqitjen e madhe te Romelu Lukaku ndaj Milanit, duke treguar edhe nje prapaskene te madhe te kalimit te tij te Interi.

“Mendoni pak cfare impakti do te kishte Serie A, nese Juventusi do te kishte arritur ta shkembte Dybala me Lukaku.”

“Drejtuesit e Juventusit e kishin mbyllur kete shkembim, por argjentinasi nuk ra dakord me Manchesterin per sa i preket rroges.”

“Por nese do te kishte ndodhur kjo, atehere Interi nuk do te kishte mberritur dot te belgu. Do te ishte bere nje shkembim Lukaku-Dybala.”

“Po ju, e imagjinoni dot nje dyshe sulmi Lukaku-Ronaldo? Mua me duket sikur do te ishte dominuese ne cdo fushe ne Itali.”

“Gjithesesi per fatin e Interit, zikalterit kishin karten Conte dhe arriten ta bindin belgun te vinte ne Milano.”

“Shume dyshime kishte ne fillim per te, por me sa duket Conte ka pasur te drejte qe prej dites se pare per te.”

“Ai me golat e tij dhe me paraqitjet e jashtezakonshme e ka treguar se i ka vlejtur te gjitha eurot e shpenzuar per te. Me siguri kete gje e di mire edhe Milani…”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.