Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,141 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Buzeqeshje e hidhur e Icardit: Gol dhe vendi i dyte ne klasifikimin e golashenuesve!

Buzeqeshje e hidhur e Icardit: Gol dhe vendi i dyte ne klasifikimin e golashenuesve!
Inter Club Staff

E vetmja note pozitive e dites e cila mund te quhet edhe note e vlefshme eshte ajo e Mauro Icardit, protagonisti i golit te avantazhit per Interin.

Ai tashme eshte pas shpatullave te Carlos Tevez ne klasifikimin e golashenuesve. Per Icardin jane 8 golat e shenuar ne kete kampionat. Nga 8 golat e shenuar, 2 jane me penallti. Kete klasifikimin e kryeson sulmuesi bardhezi ne kuoten 9.

Klasifikimi i golashenuesve.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.