Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

752 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

C. Maldini: “Silvestre? Cfare blerje eshte? Nje lojtar qe…”

C. Maldini: “Silvestre? Cfare blerje eshte? Nje lojtar qe…”
Xhorxh Gellci

Ish trajneri i Kombetares Italiane, Cesare Maldini, dhe babai i legjendes Paolo Maldini ka treguar dyshimet e tij mbi blerjen e Matias Silvestre nga ana e Milanit. Mbrojtesi ka ardhur ne huazim me te drejte blerjeje nga Interi, por Maldini nuk eshte dakord me te: “Secili ka opinionin e tij, por nuk mund te them qe Silvestre eshte nje lojtar i nje niveli te larte, nuk me ka terhequr kurre dhe nuk eshte nga ata lojtare qe mund te bejne diferencen. Tek Inter nuk luante, por edhe me pare nuk me duket se ka bere ndonje gje te jashtezakonshme. Ndoshta eshte nje zgjedhje e bere ne baze te buxhetit…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.