Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,713 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Cagliari-Inter, 25 lojtare te grumbulluar: rikthehet Andreolli me D’Ambrosio, ne liste edhe Ionut Radu…

Cagliari-Inter, 25 lojtare te grumbulluar: rikthehet Andreolli me D’Ambrosio, ne liste edhe Ionut Radu…
Inter Club Staff

Tre portiere, dhjete mbrojtes shtate mesfushore dhe pese sulmues ne dispozicion te Roberto Mancinit ne transferten e Cagliarit. Te bie ne sy rikthimi i Marco Andreolli dhe Danilo D’Ambrosio. Por ne liste eshte edhe portieri i Primaveres Ionut Radu.

Ja lista e plote:

Portiere: 30 Carrizo, 46 Berni, 98 Radu;

Mbrojtes: 5 Juan Jesus, 6 Andreolli, 14 Campagnaro, 15 Vidic, 21 Santon, 22 Dodò, 23 Ranocchia, 33 D’Ambrosio, 54 Donkor, 93 Dimarco;

Mesfushore: 10 Kovacic, 13 Guarin, 17 Kuzmanovic, 18 Medel, 20 Obi, 77 Brozovic, 88 Hernanes;

Sulmues: 8 Palacio, 9 Icardi, 11 Podolski, 28 Puscas, 91 Shaqiri.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.