Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 26, 2020

Scroll to top

Top

1,026 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Calciomercato – Icardi-Ausilio, takim brenda javes…

Calciomercato – Icardi-Ausilio, takim brenda javes…
Bujar Berishaj

Pas disa ditesh mund te shkruhet nje kapitull i ri ne historine lidhur me rinovimin e Mauro Icardi.

Sipas Calciomercato, Inter ka programuar nje takim me lojtarin dhe agjentin Abian Morano ne mes te javes se ardhshme ne prezencen e Piero Ausilio dhe drejtorit gjeneral Marco Fassone.

Lojtari do te konfirmoj kerkesen per nje zgjatje te kontrates deri ne 2019 me rritje te rroges ne 3 milion euro. Per me teper, nese klubi vendos te mbaj per vete te drejtat e imazhit te Icardit, lojtari do te kerkoj nje rroge fikse prej 3,5 milione euro, duke perjashtuar bonuset.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.