Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

443 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Caldirola: “Jemi krenare, enderr e madhe”

Caldirola: “Jemi krenare, enderr e madhe”
Andi Prifti

Nga siti i tij zyrtar, Luca Caldirola, kapiteni i U-21 dhe lojtari ne pronesi te Interit, ka komentuar naten magjike te mbremshme kunder Hollandes qe i dergoi Italianet ne finalen kunder Spanjes: “Kemi luajtur si nje skuader e madhe, kunder nje nga skuadrave me te mira ne kontinent. Jemi te lumtur dhe krenare qe kemi arritur deri ketu, tani te shkojme te realizojme kete enderr.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.