Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,188 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Camara: “Shpresoj qe te luaj shume shpejt ne Serie A. Endrra ime tani eshte…”

Camara: “Shpresoj qe te luaj shume shpejt ne Serie A. Endrra ime tani eshte…”
Inter Club Staff

Eshte ai njeriu i momentit: Gaston Camara. Eshte nje vlere e shtuar e Inter Primavera, i afte te mare perdore skuadren dhe te shtyje shume perpara.

Gaston shkelqeu edhe sot ne Derbyn e Primaveres ndaj Milanit, ku zikalterit fituan te dytin Derby sezonal. Ja fjalet e Camara pas ndeshjes: “Faleminderit per komplimentet, shpresoj qe te luaj ne Serie A shume shpejt. Te fitojme kampionatin? Eshte nje nga objektivat tane, kemi fituar Viareggion, por nuk ka mbaruar ende asgje. Endrra ime eshte qe te fitojme kampionatin.”

Keshtu eshte shprehur Gaston Camara ne mikrofonat e Rai pas fitores ne derby.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.