Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

796 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Cambiasso: “Interi sot ka bere cfare ka dashur. Rafinha? Shihet nga cila shkolle vjen. Lazio…”

Cambiasso: “Interi sot ka bere cfare ka dashur. Rafinha? Shihet nga cila shkolle vjen. Lazio…”
Bujar Berishaj

I ftuar ne studiot e Sky Calcio Club, Esteban Cambiasso thote se Roma tashme e ka te sigurt vendin ne Champions kurse per vendin e katert do te luftohet deri ne fund.

“Lazio dhe Inter do e luajne deri ne fund, duhet te shihet me cfare rezultatesh do te arrijne. Megjithate te dy skuadrat do te kene ate qe deshironin, pra te luanin kualifikimin ne ndeshjen e fundit”.

Cmabiasso flet edhe per ndeshjen e Rafinhas: “Ai eshte ne gjendje te bej veprime te bukura me topin por di edhe te luaj shume thjesht. Shihet se vjen prej shkollesse Barcelones”.

Ai pastaj vazhdon: “Sot nje lojtar i Interit e di se mund te mbeshtetet kur ai e ka topin. Sot ishte shume mire, por edhe kunder Juventus e ka marr skuadren per dore”.

Sa i perket ndeshjes me Udinesen ka shtuar: “Sot Interi ka bere ate qe ka dashur”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.