Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,402 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Cambiasso qendron me nje kusht. Zanetti…

Ardi Deda

Gazzetta dello Sport na flet mbi te ardhmen e Esteban Cambiasso dhe Javier Zanetti: “Cambiasso duket i vetmi qe duke pranuar nje ulje te pages, mund te jete zikalter dhe per sezonin e ardhshem. Per Zanetti jane bere tashme gati festimet per ndeshjen Inter-Lazio ne 10 maj. Per te eshte eshte parashikuar nje rol prej drejtuesi, qe gjithsesi nuk do percaktohet nga takimi i sotem koke me koke me presidentin Thohir. Thohir mund ti theksoje kapitenit qe per momentin vemendja dhe energjia duhen mbajtur per sprintin final per Europa League”.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.