Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

802 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Cambiasso: “Rinovimi? Pune 5-minutshe. Moratti themelor per Interin

Cambiasso: “Rinovimi? Pune 5-minutshe. Moratti themelor per Interin
Xhorxh Gellci

I nderhyre ne mikrofonat e SportMediaset, Esteban Cambiasso vendos te mos tregoje shume per ardhjen e teknikut te ri Walter Mazzarri: “Nuk flas kurre per trainera, sepse cdo gje qe them merret ndryshe. Une e di shume mire rolin tim, qe nuk eshte ai i kapitenit. Gjithashtu, na mungon shume Javier, edhe fakti qe nuk e shohim si far aty ne fushe. E presim. Juventusi eshte me i forte? Te gjithe nisim me zero pike.” Ndersa mbi rinovimin: “E kam thene gjithmone, do te jete nje ceshtje qe do te zgjase vetem pese minuta.

Zanetti kishte thene qe nuk ekziston nje Inter pa Morattin: “Mendoj se realiteti e tregon kete, duke konsideruar ate qe ka bere ne te shkuaren per familjen Inter. Cfaredo gje qe te beje do jete per te miren e Interit. Lojtar i madh? Eshte nje fjale qe u pelqen gazetareve, shume here ka patur lojtare qe kane kushtuar me pak por qe ja kane dale te bejne historine e Interit. Dhe here te tjera, kjo skuader nuk ka fituar edhe pse ka pasur pese lojtare te medhenj.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.