Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

591 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Cambiasso: “Tifozet jane me ne. Ne maj kishte dyshime, por tani..”

Cambiasso: “Tifozet jane me ne. Ne maj kishte dyshime, por tani..”
Xhorxh Gellci

Ky qe vjen do te jete sezoni i dhjete me ngjyrat zikalter per Esteban Cambiasso qe ne mikrofonat e Roberto Scarpini para pak minutash ne Inter Channel flet mbi te gjitha per tifozet zikalter: “Nuk eshte e lehte te fitosh dashurine e njerezve, une ndjej qe tifozet e kane per mua, ma kane treguar ne fushe dhe ne rruge, dhe per kete jam i nderuar, sepse qe nje lojtar te duhet nga tifozet duhet te tregoje dedikim per punen. Ne maj kishte shume qe dyshonin per prezencen e tifozeve tane ketu ne Pinzolo dhe besoj se akoma nje here eshte treguar qe nuk ka rezultat qe mund te kushtezoje dashurine e njerezve ne drejtim te Shoqerise dhe futbollisteve te saj. Tifozi shkon mbas ngjyrave, mbas nje fanelle qe e do dhe qe eshte shume me e madhe sesa Cambiasso, Mazzarri ose cfaredo futbollist apo trajner tjeter. Tifozi dashuron Interin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.