Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

375 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Camozzi: “Rolando do te kthehet tek Inter, palet tani jane afer. Nevojitet qe…”

Camozzi: “Rolando do te kthehet tek Inter, palet tani jane afer. Nevojitet qe…”
Ardi Deda

Pas mosmarreveshjeve te vogla ne fillim te veres kur Porto dhe Inter ishin larg marreveshjes per te sjelle ne Milano Rolandon, ne javet e fundit duket se po leviz dicka qe duket se favorizon nje kthim te mbrojtesit ne zikalter. Shume do te varet edhe nga shitjet qe klubi i Corso Vittorio Emanuele duhet te beje ne repartin mbrapa me njerin midis Silvestre dhe Campagnaro, ndoshta edhe te dy te destinuar per tu larguar. FcInter1908.it ka gjetur konfirmime per kete ne fjalet e agjentit te Fifa Franco Camozzi, person qe ben pjese ne rrethin e agjentit te Rolando dhe shume i azhornuar mbi faktet. Keto jane deklaratat e tij: “Per mua Rolando brenda fundit te gushtit do te kthehet tek Inter. Palet jane afruar shume ne nivel ekonomik ne krahasim me muajt e kaluar por zikaltrit duhet te shesin ndokend. Silvestre dhe Campagnaro? Shitja e tyre do te jete nje detyre e rende, e shoh te veshtire”.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.