Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

463 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Campagnaro, alarm fals. Ndalese per nje kontrakture, por Mazzarri nuk rrezikon

Campagnaro, alarm fals. Ndalese per nje kontrakture, por Mazzarri nuk rrezikon
Xhorxh Gellci

Hugo Campagnaro do te kthehet ne dispozicion te Walter Mazzarrit nga java e ardhshme. Mbrojtesi zikalter eshte ndalur dje ne stervitje pasi ka ndjere dicka ne kofshen e djathte. Por behej fjale per nje kontraktim te thjeshte, prandaj Mazzarri e ka perjashtuar nga lista e te grumbulluarve vetem per te qene i kujdesshem. Stafi teknik ka preferuar te mos e rrezikoje per transferten e Torinos, duke patur parasysh edhe ndeshjet me Kombetaren dhe udhetimin trans-oqeanik.

Por lajmi me i rendesishem eshte se nuk kemi te bejme me asnje demtim muskular.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.