Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

583 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Campagnaro: “E njoh Cassano-n, eshte i madh. Lavezzi…”

Campagnaro: “E njoh Cassano-n, eshte i madh. Lavezzi…”
Andi Prifti

Hugo Campagnaro, i intervistuar ne Argjentine nga Deportivo Football Show, ka folur per Cassano-n dhe Lavezzi-n: “Lojtaret me te mire qe kam luajtur? Tek Piacenza ka qene Maresca, nje lojtar qe shenonte shume. Tek Napoli Hamsik, Lavezzi dhe Cavani kane qene lojtare fantastike. Tek Sampdoria kam qene gjithashtu me sulmuese te medhenj, por Antonio Cassano ka qene me i madhi. Trajneri me i mire qe kam pasur? Ne vitet e fundit kampasur Mazzarri-n, ka ndikuar shume ne karrieren time.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.