Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

511 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Campagnaro, ka nje shprese qe te mos udhetoje ne Argjentine?

Campagnaro, ka nje shprese qe te mos udhetoje ne Argjentine?
Xhorxh Gellci

Walter Mazzarri, edhe per faktin qe kete jave nuk do te kete ndeshje, i ka lene dy dite pushim skuadres.

Interi do te rigjendet ne Pinetina diten e neserme dhe do te duhet te verifikohen kushtet e kaviljes te Alvarez, qe te shtune ka marre nje goditje nga Duncan. Megjithate, numri 11 zikalter mendohet se do te largohet drejt Argjentines, se bashku me Palacio, per t’ju pergjigjur grumbullimit te Kombetares. Ndersa ka pasiguri mbi situaten Campagnaro. Interi i ka derguar te premte nje komunikate federates argjentinase, ku i tregonte te rejat mbi kushtet fizike te Campagnaros dhe programin e punes te bere gjate koheve te fundit. Prandaj, ka shprese se trajneri Sabella mund te heqe dore nga grumbullimi i tij.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.