Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 25, 2020

Scroll to top

Top

793 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Campagnaro ne shitje: pelqehet nga Fiorentina dhe Atletico Madrid

Campagnaro ne shitje: pelqehet nga Fiorentina dhe Atletico Madrid
Ardi Deda

Pas vetem nje sezoni, mund te perfundoje ketu eksperienca tek Inter e Hugo Campagnaro, mbrojtesi argjentinas i cili aktualisht eshte i impenjuar ne Boteror. Sipas asaj qe raportohet nga Sportitalia per futbollistin kemi interesimin e Fiorentines, por mbrojtesi pelqehet edhe nga Atletico Madrid.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.