Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

493 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Campagnaro: “Scudetto? Eshte shpejt, por…”

Campagnaro: “Scudetto? Eshte shpejt, por…”
Xhorxh Gellci

“Duhet te vazhdojme keshtu, kemi lojtare te shkelqyer dhe do japim gjithmone 100% sepse jemi shume te motivuar. Eshte akoma shpejt per te folur per scudetto, edhe pse jam shume kurioz te shoh cfare do te ndodhe. Sigurisht, te themi qe tani qe mund te luftojme per tituj, do te ishinm mendjemedhenj, le te shohim me vone. Ne mundohemi te arrijme sa me lart te jete e mundur dhe te bejme paraqitje te shkelqyera.” Keto jane fjalet e para te Hugo Campagnaro ne intervisten  e bere per Sky Sport ne mikrofonat e Massimiliano Nebuloni, e cila nuk eshte transmetuar ende. Gjithashtu, argjentinasi i ka siguruar te gjithe se eshte mire dhe eshte ne dispozicion per Romen.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.