Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

341 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Cancelo: “Inter, te fitojme per Championsin! Skuadra eshte ne nje moment pozitiv. Tifozet…”

Cancelo: “Inter, te fitojme per Championsin! Skuadra eshte ne nje moment pozitiv. Tifozet…”
Bujar Berishaj

Me pak dite nga Inter-Juventus, Joao Cancelo analizon ndeshjen e se shtunes per mikrofonat e InterTV.

“Do te jete ndeshje e veshtire kunder nje skuadre te madhe. Ekziston nje rivalitet i madh mes dy skuadrave. Jemi duke kaluar ne nje moment pozitiv”, ka thene mbrojtesi portugez.

“Shpresojme te fitojme qe te marrim tre pike tjera qe do te ishin shume te rendesishem per te arritur objektivin tone, kualifikimin ne Champions League”.

Ne fund Cancelo ka folur edhe per tifozet:

“Te luash ndeshje te tilla ne San Siro eshte nje emocion i madh dhe per kete do te jete e rendesishme t’i kemi tifozet me ne. Te shtunen, si gjithmone ata do te jene aty dhe do te na ndihmojne per te fituar”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.