Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,149 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Candreva afrohet, 18 milione euro ne tavoline. Agjenti i qarte me Lotiton: ne mendje vetem Interin

Candreva afrohet, 18 milione euro ne tavoline. Agjenti i qarte me Lotiton: ne mendje vetem Interin
Bujar Berishaj

Inter i afrohet gjithmone e me shume Candrevas, lajmet e fundit sjellin optimizem.

Sic zbulon Gianluca Di Marzio, agjenti i lojtarit, Federico Pastorello, ka folur me Lotiton ne France. Eshte prezentuar nje oferte e re zikalter, 18 milione pa bonuse (jo me 16+2).

Pastorello, pervec tjerash, i ka komunikuar presidentit vullnetin e Candrevas, me lojtarin qe deshiron te transferohet te Interit. Lotito ka degjuar dhe do te reflektoj. Ndoshta do te duhet edhe nje tjeter oferte, por sot Interi eshte me afer Candrevas.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.