Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

646 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Candreva deshiron Interin, vazhdojne negociatat me Lazion

Candreva deshiron Interin, vazhdojne negociatat me Lazion
Bujar Berishaj

Ai i Antonio Candreva eshte nje nga emrat me te nxehte ne merkato ne keto ore.

Sic raportohet nga Gianluca Di Marzio gjate emisionit te merkatos ne Sky Sport, Interi paraqet zgjedhjen e pare per te ardhmen e lojtarit te krahut.

Pavaresisht interesimin te Chelseat te Contes dhe te Napolit, Candreva deshiron t’i bashkohet Roberto Mancinit si zikalter. Interi, qe mbetet shume e interesuar per lojtarin, vazhdon te punoj per te gjetur nje akord me Lazion.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.